Přihlášení partnera

Často kladené otázky (FAQ)

 • Co je to Partnerský program?
 • Pro koho je partnerský program určen?
 • Jak partnerský program funguje?
 • Co potřebuji, abych se mohl stát partnerem?
 • Jakou mám jistotu, že své peníze dostanu?
 • Jakým způsobem mi budou vypláceny provize?
 • Jak si nastavím svůj partnerský účet?
 • Co je to partnerský odkaz?
 • Kam mohu svůj partnerský odkaz umístit?
 • Máte pro partnery připravenu nějakou nápovědu?
 • Co tedy musím udělat, abych se stal partnerem?


 • Co je to Partnerský program?


  Partnerský program je systém internetové aplikace, pomocí níž můžete snadno a jednoduše vydělávat na základě uveřejňování odkazů a bannerů na internetu.

  Pro koho je partnerský program určen?


  Pro všechny obyvatele České republiky starší 15 let s ukončenou základní školní docházkou a podnikatelské subjekty (fyzické i právnické osoby).

  Jak partnerský program funguje?


  Po registraci do naší aplikace dostanete přístup k unikátnímu odkazu a bannerům, které můžete umístit na své stránky/blog. Za prodeje zprostředkované za pomocí těchto odkazů vyděláváte.

  Co potřebuji, abych se mohl stát partnerem?


  Nic. Stačí, když splňujete podmínky uvedené výše. Nemusíte ani vlastnit internetové stránky nebo blog (ačkoliv je to výhodou), můžete své partnerské odkazy umístit i do diskuzí, komentářů, na fóra, či na sociální sítě, do videí, nebo je poslat e-mailem svým přátelům. Pak už jen stačí, aby na náš obchod zavítal návštěvník přes váš partnerský odkaz, provedl nákup, a vy za něj dostáváte procenta.

  Jakou mám jistotu, že své peníze dostanu?


  Tato aplikace je postavena na základech Post Affiliate Pro programu, což je aktuálně jedna z nejlepších metod na sledování a monitorování. Affiliate program využívá cookies, IP adres, e-mailových adres a mnoha dalších aspektů, které zaručují nejlepší možnou spolehlivost. Návštěvník, který přijde na naše stránky pomocí vašeho odkazu, je k vám originálním affiliate systémem automaticky přiřazen a vy dostáváte procenta z jeho nákupů. Tento proces je zcela automatický a zároveň chrání soukromí všech zúčastněných stran.

  Jakým způsobem mi budou vypláceny provize?


  Provize jsou vypláceny 1x měsíčně převodem na bankovní účet. Provize je vyplácena na základě doručené faktury (v případě podnikatelských subjektů) nebo na základě sepsané Dohody o provedení práce (u nepodnikatelských subjektů – občanů).

  Jak si nastavím svůj partnerský účet?


  Nastavení účtu a jeho ovládání je jednoduché, intuitivní a ZCELA ZDARMA. Za účast v partnerském programu nic neplatíte, můžete na něm vydělat. Vše, co potřebujete, je provést registraci, umístit vaše partnerské odkazy, a vaše dráha partnera můžete začít. Po registraci vám bude udělen přístup k unikátnímu ovládacímu panelu programu, kde uvidíte veškeré detailní statistiky vašich odkazů, jejich prokliků, nákupů, dostanete přístup k unikátním bannerům a jejich správě, a budete moci přizpůsobit své partnerství tak, aby vedlo k co největším výnosům.

  Co je to partnerský odkaz?


  Jde o speciální URL adresu mířenou na náš obchod, kterou posíláte návštěvníkům, ať už v textové formě, nebo formou bannerů.

  Kam mohu svůj partnerský odkaz umístit?


  Toto rozhodnutí je zcela ve vašich rukou. Můžete využít naší široké nabídky bannerů a udělat si dobrou základnu na vašich internetových stránkách nebo blogu, můžete je rovněž využít v podpisu na fórech, zasílat váš partnerský odkaz návštěvníkům formou newsletteru, či jej propagovat na sociálních sítích nebo při diskuzích a chatu. Vždy však pouze v zákonné formě a tak, aby toto chování neporušovalo pravidla webu nebo aplikace, kam odkazy umisťujete nebo pravidla slušného chování/vyjadřování a etiky.

  Máte pro partnery připravenu nějakou nápovědu?


  Ano, na našich stránkách naleznete výuková videa, která vás provedou celým ovládáním a nastavením programu. Mnoho informací rovněž naleznete v nápovědě, a pokud si nebudete s něčím vědět rady, můžete se na nás kdykoliv obrátit formou kontaktního formuláře, e-mailu či telefonicky.

  Co tedy musím udělat, abych se stal partnerem?


  Pouze několik jednoduchých kroků:

  1. Přejděte na registrační stránku.
  2. Zaregistrujte se.
  3. Přihlaste se do své unikátní partnerské aplikace.
  4. Umístěte na internet některý z bannerů či odkazů.
  5. A získávejte provize z prodejů!